איגוד מקצועות הבריאות

ההסתדרות - הבית של העובדים בישראל

רישום לעמותת מקצועות הבריאות – תהליך ועדכונים שוטפים.

מנהלות ומנהלים יקרות.ים,

קריאה דחופה לפעולה לכל השדרה הניהולית במקצועות הבריאות.

כיוון שהמעסיק הוא המשלם עבורנו את עלות העמותה באופן מלא, מה שאומר שכל עובד שלא ינצל את הרישום לעמותה, הכסף, המימון של זכאות העובד פשוט יאבד ויחזור למשרד האוצר.

כנסי העמותה בארץ ובחו"ל, ההכשרות וההטבות יהיו זמינים רק לנרשמים לעמותה! וככל שיהיו יותר נרשמים, נוכל לארגן יותר כנסים בכל שנה, יותר קורסים והכשרות מגוונים יותר ועוד ועוד.

 

אנחנו בלוח זמנים צפוף וקצר, ולאחר מאמצים, קיבלנו אישור מהמערך המשפטי שלנו להוסיף אופציית רישום קבוצתי ומרוכז, כדי לזרז ולהקל על כולנו את תהליך הרישום של תשעה עובדים בטופס אחד בודד.

כעת יש לכם אופציה לבחור בין שני טפסים, או טופס אישי בודד, או טופס קבוצתי של עד 9 נרשמות.ים – לבחירתכם ונוחותכם (שני סוגי הטפסים מצורפים כאן בסוף הפוסט).

 

מנהלות ומנהלים יקרים, חשוב שנימנע מעובד שיחוש מירמור על פגיעה בזכויותיו, ובצדק, אחרי שיגלה מאוחר מידי שזכאותו לא הובאה לידיעתו ולכן לא מימש אותה. בעוד שהקולגה שלו כן ידע, נרשם לעמותה ויצא לכנס.

ולכן הפנייה הזו אליכם, אנו זקוקים לעזרתכם כדי שהעובדים שלכם יממשו את זכותם המלאה להטבת הרווחה החינמית הזו, אנחנו מדגישים, היא ללא שום עלות מצד העובד (החל מחצי משרה), מעתה ועד הפרישה לגמלאות.

 

את הטפסים יש לרכז אצלכם עד שימולאו כל הטפסים כולם, ורק אז לשלוח אלינו במייל אחד! מרוכז ויעיל לכתובת ho.egood.il.1@gmail.com

לא לשכוח להעביר את הטפסים גם למשאבי אנוש, והחשוב ביותר, לוודא שהם מטפלים ומבצעים את הרישום דרך המעסיק.

תאריך סיום איסוף הטפסים הצוותיים הוא יום רביעי 21/09/2022.

(שליחת טפסים פרטיים, בודדים לא תטופל)

 

אנחנו עתידים לצאת בכנס ראשון בדובאי במהלך ינואר 2023 הקרוב, לנרשמים בלבד כמובן, ומספר המקומות מוגבל.

 

שימו לב, חשוב מאד, מזכירים לכם שגם מי שנרשמו ברישום המקוון (אונליין) שהפסקנו אותו, עדיין חייבים לבצע את הרישום הנוכחי – מתנצלים על הטירדה 🌻

 

יש לכם שאלות בנוגע לרישום? תשלחו לנו הודעה לווטסאפ, נשתדל לחזור אליכם בהקדם:

 

וכאן מצורפים הטפסים לבחירתכם ונוחותכם:

 

מעוניינים לעקוב אחר קבלת יפויי הכח שנתקבלו מהיחידות שלכם? מצוין!

מצורפת טבלת המעקב לשירותכם (לא ניתן לצפות בטבלה במחשבים במקום העבודה):

×

חלונית עדכון פרטים למי שכבר רשום במערכת.

ההרשמה מיועדת אך ורק למי שסיימו את התואר הראשון לפחות, עברו את מבחני ההסמכה ומחזיקים במספר רישוי של משרד הבריאות לעסוק במקצועות הבריאות (פיזיותרפיה, ריפוי בעיסוק, תזונה וקלינאות תקשורת).
רישום שאינו עומד בקריטריונים הללו יגרור הליכים משפטיים.
אני מאשר קבלת דיוור ואת נכונות הפרטים. באם יתגלה כי אינם נכונים אני מבין כי הינני מסתכן בתביעה.